בדרך לברלין? לרומא? לניו יורק? ברוכים הבאים! אתר 'זמן מקומי' הוא הפופולרי ביותר מבין האתרים הפונים לישראלים בחו"ל וזה המקום למצוא, אבל ממש בקלות, מדריך או קבוצה שאיתם תוכלו לגלות את העיר החדשה שאליה אתם עומדים להגיע.

מדי יום אנחנו מקבלים עשרות פניות מישראלים שעומדים להגיע לאחת הערים שעליהן אנחנו מרבים לכתוב כאן במגזין המקוון שלנו. יש סוגים רבים של שאלות ובקשות אבל אחת הבקשות הנפוצות ביותר היא המלצה על מדריך או קבוצה שאיתם אפשר לטייל בעברית ולהכיר את העיר. אם זאת ברלין, ברצלונה, ורשה, אמסטרדם, ליסבון, לוס אנג'לס או כל עיר אחרת שישראלים אוהבים להגיע אליה, תסמכו עלינו שאנחנו מכירים את המדריכים הכי טובים בשטח.

אם אתם כבר יודעים באיזה תאריך תגיעו לביקור ולמשך כמה ימים, נוכל להעביר גם לכם מספר הצעות של חברות סיורים בעברית שפועלות בעיר. תצטרכו רק לבחור את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר.

באפשרותכם גם לבחור בין סיורים פרטיים (למשפחות או קבוצות חברים) לבין סיורים קבוצתיים. למרות שהסוג הראשון של הסיורים עולה יותר, יש מי שמרגיש נוח יותר לגלות עיר חדשה בחברת אנשים שהוא כבר מכיר.

רוצים לנסות? השירות כמובן אינו עולה לכם. המענה מהיר ותוכלו לצפות לתשובה כבר בתוך מספר שעות (אם יש לכם מזל, בתוך כמה דקות).

שימו לב, לא ניתן לשלוח את הטופס ללא סימון "אישור העברת פרטים לחברות הסיורים שאיתן אתר זמן מקומי משתף פעולה"

טיול נעים ובחירה קלה…

-- יש לכם עסק מקומי? נשמח לעזור לכם לספר עליו לכולם. כתבו לנו


שיתוף
יש לכם ידיעה מעניינת למגזין שלנו? כתבו לנו דרך תיבת צור קשר ונחזור אליכם תוך זמן קצר. אנחנו מגיעים מדי חודש לכ-20,000 קוראים ישראלים בחו"ל ובישראל.